Gabinet stomatologiczny

Nasza klinika

Wiedza i bogate doświadczenie w stomatologii

Tworzymy wielospecjalistyczną klinikę, która współpracuje z wieloma ośrodkami naukowymi w Polsce i w Europie. Posiadamy doświadczoną kadrę z licznymi specjalizacjami lekarskimi i tytułami doktorów n. med.

Prowadzimy działalność jako podmiot leczniczy już od 1997 roku. Suma naszego doświadczenia oraz nieustanny rozwój zapewniają najwyższe jakościowo leczenie nawet najbardziej wymagającym Pacjentom.

Zapraszamy do naszej kliniki, jeśli chcą być Państwo leczeni fachowo i w miłej atmosferze.

Mieścimy się w dogodnej lokalizacji w centrum Szczecina. Nasza klinika wyposażona jest w 10 klimatyzowanych gabinetów stomatologicznych spełniających najwyższe normy medyczne. Nasza kadra jest wysoce wyspecjalizowana w chirurgii periodontycznej i śluzówkowo-dziąsłowej, dlatego posiadamy własną, specjalnie zaprojektowaną salę chirurgiczną. Połączenie naszej wiedzy i umiejętności oraz nowoczesnego zaplecza technologicznego umożliwia nam wykonywanie nawet najbardziej złożonych zabiegów w obrębie jamy ustnej. Cała placówka przystosowana jest do wszechstronnego leczenia i diagnostyki.

Podstawą leczenia w naszej klinice jest zapewnienie Pacjentowi bezpieczeństwa i odpowiedniej atmosfery, by czuł się komfortowo podczas każdego zabiegu.

Współpraca

Wykładowcy Zakładu Periodontologii i Chorób Przyzębia oraz Błon Śluzowych Jamy Ustnej
Wykładowca
(seminaria, ćwiczenia, szkolenia)
Wykładowca
(seminaria, ćwiczenia, szkolenia)
Prezes Zarządu
Członek Rady Naukowej
Kierownik Naukowy
Kursy specjalizacyjne

Co nas wyróżnia

Korzyści dla pacjenta

Wszyscy nasi Pacjenci są objęci specjalistyczną i kompleksową opieką oraz gwarancją na wykonane zabiegi. Sprawdź, dlaczego możesz nam zaufać.

Doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści

Ponad 30-letnie doświadczenie i wysoko wykwalifikowana kadra czuwają nad każdym etapem leczenia.

Kompleksowość usług
stomatologicznych

Gromadzimy w klinice najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, co owocuje wyjątkowo sprawnym i skutecznym leczeniem.

Nowoczesne zaplecze technologiczne

Nieustannie inwestujemy w naszą klinikę, by leczyć zgodnie z najwyższymi europejskimi standardami.

Profilaktyka
onkologiczna

Zgromadzona wiedza, nowoczesne narzędzia i procedury diagnostyczne pozwalają nam na wczesne wykrywanie zmian nowotworów głowy i szyi.

Nasi specjaliści

Poznaj nasze zabiegi

Posiadamy kadrę najlepszych w swoich dziedzinach lekarzy specjalistów oraz doktorów n. med. Zapewniamy na miejscu fachową opiekę z zakresu periodontologii, implantologii, endodoncji mikroskopowej, protetyki, stomatologii estetycznej, stomatologii zachowawczej, chirurgii stomatologicznej oraz ortodoncji. Zajmujemy się również kompleksowym leczeniem chorób błon jamy ustnej. Wierzymy, że holistyczne podejście do Pacjenta oraz zapewnienie przyjaznej atmosfery powinno być podstawą wszelkich procedur medycznych.

Poznaj opinie

Nasi pacjenci o naszej klinice

Dane kontaktowe

91 484 91 0... [zobacz]91 484 91 00

rejestracja@dembowska.eu

ul. Bohaterów Warszawy 11b/5,
70-370 Szczecin

Godziny otwarcia:

Pn - Pt : 8:00-20:00
Sb: 9:00-15:00

Dla osób z bólem. Zaopiekujemy się Tobą

91 484 91 0... [zobacz]91 484 91 00

Napisz do nas

Odezwiemy się do Ciebie

Zostaw swój numer telefonu, a nasza rejestracja skontakuje się z Tobą w celu umówienia terminu wizyty.